TARGI SYMAS MAINTANANCE

13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS® są pierwszą imprezą targową, w której braliśmy udział od czasu pandemii COVID.

Ilość odwiedzających przerosła nasze oczekiwania. Większość Odwiedzających była z różnych gałęzi przemysłu, co umożliwiło nam nawiązanie bardzo dużo nowych kontaktów.

Każdy dzień rozpoczynaliśmy prezentacjami i… kończyliśmy na prezentacjach. Olej przepracowany, który trzymaliśmy w butelce po Cisowiance, znikał w oczach a zainteresowanie naszymi produktami z każdym dniem rosło.

Najważniejszym momentem każdej prezentacji było pokazanie działanie preparatu odtłuszczającego SINTAN. Zwiedzających nie tylko zaskakiwały efekty mycia, ale również fakt że preparat stosowaliśmy bez rękawiczek. Doczyszczaliśmy stare jak i nowe plamy ropopochodne, tłumaczyliśmy jak stosować Sintan aby był jak najbardziej skuteczny i wydajny.

Preparat odtłuszczający SINTAN posiada dodatkowo szereg innych zalet:

– jest preparatem niepalnym,

-szybko biodegraduje w środowisku (spełnia wszystkie normy Europejskie),

-jest dopuszczony do kontaktu z żywnością,

-nie posiada dodatków zapachowych,

-nie drażni skóry oraz nie wywołuje alergii.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni każdemu z Państwa za odwiedzenie naszego stoiska. Dziękujemy za Państwa czas i głód wiedzy na temat produktów służących wychwytywaniu i usuwaniu wycieków substancji ropopochodnych i niebezpiecznych z podłoża oraz zbiorników wodnych

Podsumowując, największym zainteresowaniem cieszył się: Sintan- preparat odtłuszczająco-myjący, Sorbent Compakt-stosowany do osuszania wycieków substancji niebezpiecznych, Sorbent torfowy (który stanowi nowość w naszej ofercie)-lekki sorbent służący wychwytywaniu ropopochodnych w pomieszczeniach zamkniętych, oraz maty i chodniki sorpcyjne.

Wszystkie wykonane prezentacje, będą dostępne na naszej stronie oraz w formie Newslettera.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z tobą.